poniedziałek, 14 lipca 2014

Summer "banana" dress- dots dots dots....

Witajcie!
W ostatnich dniach pogoda nieco bardziej zachęca do zakładania letnich sukienek, zobaczcie co udało mi się zrobić ze starej spódnicy w "bananowym" wykroju! :)
        Hi!
In recent days, the weather a bit more encouraged to set up summer dresses. See what I managed to do with an old skirt in a "banana" pattern! :)Jak to zrobić? Opis znajdziecie poniżej:
How to do it? Bellow You can find a description:
 Krok 1./Step 1.
Spódnica jest zrobiona z cienkiego materiału, więc może prześwitywać, dlatego do podszewki spódnicy, która okazuje się zbyt krótka, doszywamy kawałek materiału, który temu zapobiegnie i wykańczamy jego brzegi.The skirt is made ​​of thin material, so it can shine, so the skirt lining to be sewn piece of material that should avoid. Next thing is to finish off the edges.Krok 2./Step 2.
W następnej kolejności przygotowujemy ramiączka i przyszywamy je do sukienki.
Next, prepare shoulder straps and sew them to the dress.

Krok 3./ Step 3.

Sukienka jest już praktycznie gotowa, a więc przymierzamy! :) Jeśli jest za duża proponuje wszyć na plecach gumkę. Do sukienki dobieramy pasek i kreacja gotowa! :)
Dress is practically ready, so let's fitting! :) If it is too large proposes to sew on the back of elastic. We choose to dress belt and creation is ready! :)

A tak prezentuje się w  całej okazałości:
And so presents itself in all its glory: Pozdrawiam, miłego dnia !!! :)
Regards, have a nice day! :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz